best free website maker

Správa počítačových sítí

Outsourcing IT a správa počítačové sítě
zahrnuje celou řadu důležitých služeb, které Vám můžeme nabídnout v rámci komplexní správy počítačové sítě. Mezi ně patří mimo jiné instalace a správná konfigurace počítačové sítě a její následná údržbam která spočívá v zabezpečení dat pomocí pravidelného zálohování, pravidelných aktualizací a zvýšení bezpečnosti pomocí kvalitních antivirových programů. Pomůžeme Vám rovněž s výběrem a následným vybudováním IT sítě, s bezpečnostním auditem nebo například se správou serverů či fyzickou instalací do racků.

Zakázkový software na míru

Každá firma je jiná a má svoje specifické požadavky na vnitřní procesy firmy a tak velmi často potřebuje vlastní CRM systém na míru. My Vám nabízíme CRM & ERP UNiQ systém pro firmy a podnikatele na míru.

Tvorba webových stránek

Pokud začínate podnikat a nebo Váš stávající web neodpovídá moderním trendům či už potřebujete vytvořit nové stránky. Webové stránky Vám vytvoříme na míru s možností vlastních úprav pomocí redakčního systému.  

ICT poradenství


Naše společnost Vám odborně poradí s návrhem Vaší počítačové sítě a IT vybavení, které bude optimálně splňovat Vaše požadavky a Vy se tak můžete soustředit jen na Vás business. Postaráme se o bezpečnost Vaší sítě. Nabízíme profesionální konzultace.

Adresa sídla

Pod Krejcárkem 975/2
130 00 Praha 3 Žižkov

Kontakty

Email: info@aztecom.cz
Telefon: +420 608 360 236